warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

survivor 2013 ünlüler

Survivor Ümit Karan Yorumları


Survivor 2013 tüm hızıyla devam ediyor..Acun ılıcalı nın sevilen programı survivor PAnama da inci adalarında yapılıyor..doğal güzelliklerin yanı sıra yarışmacıların yarışmalardaki kıyasıya mücadeleleri ilgi topluyor..

Özellikle ilk 2 haftayı açık ara oyunlarda süper performansları ile galip kapatan ünlüler ve takım kaptanları ümit karan begeni topladı

Survivor da Ünlüler Adası Geriliyor

30 mart 2013 cumartesi gün yayınlanacak 3. haftanın ilk bölümünde ünlüler adası karışıyor

Survivor bennu ve dağhan arasında öncesinden kıvılcımları çakan gerginliklerin ateşi fitilleniyor..

Dağhanın yemekte olan herşeyi yeme isteği bennuuyu çıldırtıyor..sonrasını düşünerek daha tedbirli davranmak için herşeyi yemeyelim diyen bennu ile dağhan yarını düşünmeyelim bugun olanı yiyelim dağhan arasında gerginlik oluyor..

Nazenin ve ırmak arasında karşılıklı atışmalar kavgaya taşınıyor..

2013 Survivor Ünlüleri Panama'ya Uçtu

Acun ılıcalının sundugu Yetenek sizsiniz Türkiye nin finalinin ardından gözler survivora çevrildi..
Survivor için ünlü yarışmacılar önceki gün Türkiyeden ayrılıp amsterdam üzerinden Panama ya dogur yola çıktı..Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasının ünlüleri geçtiğimiz sabah saat 06:15'te Amsterdam aktarmalı olarak yarışmanın yapılacağı Panama'ya doğru yola çıktı.

Bennu Gerede Survivora Neden Katıldı


Survivor 2013 Türkiye ünlüler gönüllüler yarışması bu sene 10 ünlü ve 10 gönüllü ile Panama da yapılacak..Survivora bir aya kala ünlüler kadrosunda bir çok farklı meslek grubundan dikkat çekici isimler açıklandı..içlerinde fotoğrafçı mesleğinden çok atatürkün yaverinin torunu olmakla dikkat çeken isim Bennu Gerede..

Larissa Gacemer de Survivora Katıldı


Survivor 2013 Türkiye ünlüler gönüllüler yarışması 17 Martta panama da ...bu sene ünlüler ve gönüllüler kadrosu 10 ar kişi olacak..Ünlüler kadrosunda 8 ünlünün ardından 9.olarak süpriz bir isim açıklandı..Krem dizisinde rüya karakteri ile dikkatleri çeken brezilyalı manken Larissa gacemer de survivor 2013 ünlüler kadrosunda..

Survivor Erhan Yavuz Kimdir


Survivor 2013 ünlüler kadrosuna katılan jokey Erhan Yavuz ülkemizde en önemli jokeylerden birisidir.Erhan Yavuz 14 mayıs 1980 yılında Adapazarında dünyaya gelmiştir.şuan 33 yaşında olan Erhan yavuz survivora katılan ilk jokey oldu

Survivor Bennu Gerede Kimdir


Survivor 2013 ünlüler kadrosunda yer alacak olan Bennu Gerede,Atatürk’ün yaveri Hüsrev Gerede’nin torunu, 4 çocuk annesi ünlü fotoğraf sanatçısıdır..

Bennu Gerede 30 Ağustos 1971 doğumludur.Bennu Derede İstanbul da doğmuştur.Bennu Gerede Eğitimini Parsons BFA ile pariste tamamlayan Bennu GEREDE, 4 çocuk annesi ve şimdilerde profesyonel fotoğrafçı olarak istanbulda yaşıyor.Bennu Gerede Dünyanın çeşitli ülkelerinde birçok fotoğraf sergililemiştir.Bennu Gerede Birkaç Filme de rol almış ve en iyi oyuncu ödülünü kazanmıştır.

Survivor Irmak Atuk Kimdir


Panama da yapılacak olan survivor 2013 ünlüler gönüllüler yarışmasında, ünlüler kadrosunda yer alan manken Irmak Atuk, 1985 yılında İzmir’de dünyaya geldi.

İzmir doğumlu olan Irmak Atuk, 2002 yılında yapılan Best Model of Turkey (Türkiye’nin en iyi modeli) yarışmasında birinci olmuş; ardından aynı yıl katıldığı Best Model of the World (Dünyanın en iyi modeli) yarışmasında da ikinci olmuştur.

Survivor 2013 Ünlüler de Doğukan Manço'da Olacak


Yetenek sizsiniz ve o ses türkiye yarışmalarının finalinden sonra mart ayında başlayack survivor ünlüler gönüllüler 2013 yarışması için adaylar belli olmaya başladı..

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar