warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

fenerbahçe yeni teknik direktör

Aykut Kocaman İstifayı Geri Aldı !


Geçtigimiz haftaya damgasını vuran aykut kocaman istifası ve fenerbahçenin geri döndürme çabası netice verdi ve sorun halloldu..İstifadan vazgeçen teknik adam takımın başına dönecek..Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Abdullah Kiğılı, istifa ettiğini açıklayan ancak yönetim kurulunun istifasını kabul etmediği teknik direktör Aykut Kocaman'ın görevine devam ettiğini açıkladı.

Kulüp binasında yapılan yönetim kurulu toplantısının ardından açıklama yapan Kiğılı, şöyle konuştu;

Aykut Kocaman Geri Dönecek mi


Aykut kocaman istifa etti ama geri çekti çekecek denilsede aykut kocaman tarafında henüz istifayı geri çekme haberi yok..Sessizce ailesiyle dinlenmeye çekilen aykut kocamanı ikan edebilmek için yönetim transfer çalışmalarına hız verdi..bu sürede de kocaman ı ikna için sıkıştırmayacakalar..İstifa kararından geri adım atmayan Aykut Kocaman’ın yakın çevresine, “Kimseyi suçlamıyorum ama yoruldum, daraldım, paramparça oldum. Tek başına mücadele etmek beni yordu” dediği öğrenildi...

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar

Kundak