warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

muhteşem yüzyıl yeni bölüm

Muhteşem Yüzyılda İbrahim Paşa'dan Sonra Neler OLacak


Bu hafta ekranlara gelecek olana muhteşem yüzyıl dizisinde sarayda dengeler değişiyor..İbrahim paşa nın uykusunda boğdurularak öldürülmesi hürrem sultanı sevindirirken hatice sultan ve şehzade mustafa da derin bir keder bırakacak..

İbrahim Paşa'nın Ölüm Fermanı İmzalanıyor

Muhteşm yüzyılda sona yaklaşılıyor...İbrahim paşanın sonu mu geldi..Hürrem sultan İbrahim paşa nın sonunu getiren hamleyi nasıl yaptı..bu hafta olaylar yien hürrem sultanın lehine gelişiyor
İbrahim Paşa, uğradığı hakaretlerin intikamını almak için halktan birinin idamına hükmediyor. Ancak Süleyman bu konuda farklı düşünüyor ve kararı Ebussuud Efendi’nin kadılığındaki mahkemeye bırakıyor. İbrahim zor bir sınavdan geçerken, Hürrem can düşmanına asıl darbeyi vurmak istiyor. Ve Hürrem öyle bir bilgiye ulaşıyor ki imparatorluğun kaderi değişiyor.

Manisa Sarayı’nda Hüzün var!

İbrahim Paşa Hürrem Sultan'dan Nasıl İntikam Alacak


Muhteşem yüzyıl ın yeni bölümünde şehzade mustafa ve şehzade mehmet ölümün eşiğinde..Hürrem sultan şehzade Mustafa yı öldürmeye çalışırken İbrahim paşa şehzade Mehmeti mi öldürecek?
İbrahim, Hürrem’in kendisine kurduğu tuzaktan kurtuluyor. Ölümden dönen İbrahim, Hürrem’den intikam alıyor. Şehzade Mustafa ve Mahidevran Sultan’ın uykularını kaçıran casusun kim olduğu ortaya çıkıyor. Payitahta gönderilen bu casus, Hürrem’in kabusu oluyor...

Kanuni Sultan Süleymanı Firuze mi Zehirledi


Kanuni sultan süleyman zehirleniyor ve yataga düşüyor

Hadiseyi duyan Hürrem Sultan için hayat kabusa dönüyor. Süleyman’ın canına kast edenin kim olduğu bilinmiyor. Bu yüzden Hürrem, İbrahim Paşa’yı ve Şehzade Mustafa’yı suçluyor. Manisa sarayına bir pusula geliyor. Mahidevran Sultan, bu pusulada yazanları okuyunca dehşete düşüyor. Hürrem ve İbrahim arasındaki savaş gittikçe büyüyor. Hürrem, İbrahim’e büyük bir tuzak kuruyor.

Kanuni Sultan Süleymanı Kim Zehirledi

Muhteşem yüzyılda geçen haftaya sultan Süleymanın aniden yere düşüp bayılması damga vurmuştu..

İbrahim paşa ve hürrem sultan arasındaki savaş kızışıyor..Padişahın zehirlenip yataga düşmesi savaşı kızıştıyor..

Hatice sultan ve ibrahim paşa Şehzade Mustafayı tahta geçmesi için durumdan haber edip tez payitahta varmasını istiyor.
Diger tarafta ise hürrem sultan ve rüstem paşa da şehzade Mehmeti taht için hazırlamaktadır..

Son yorumlar

sponsorlu baglantılar

data-ad-client="ca-pub-8844673487498982"
data-ad-slot="6052113740">

Kundak