warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

hazal kaya behzat ç.

Hazal Kaya Çağatay Ulusoy la Tekrar Oynayacak mı


Emirin yolu dizisi hazal kayanın ayrılıgının ardından yeni sezona başlasada yeni yılı göremedi ve final bile yapamadan yayından kaldırıldı..Sezon başından beri gözler hazal kaya daydı..Hazal kaya geldi mi gelecek mi dendi ama geri gelmedi..Peki bundan sonra Hazal kaya ve Çağatay ulusoy u aynı yapımda görebilecekmiyiz? Hazal Kaya, Adını Feriha Koydum dizisinde beraber rol aldığı Çağatay Ulusoy'la yeniden rol alacak mı sorularını yanıtladı.

Hazal Kaya bu gece Tv 8 ekranlarında yayınlanan '2 Laf Edelim' programına konuk oldu.

Hazal Kaya 'Emirin Yolu'nu İzlemiyorum


Yeni dizisi balkanların bitmesinin ardından feriha olarak emirin yolu dizisine dönmesi beklenen Hazal Kaya hayranlarının merakla bekledigi soruuyu yanıtladı...Ünlü oyuncu Hazal Kaya dün Karaköy´de bir mekan çıkışı Star Tv Süper Starlife kameraları tarafından görüntülendi.

Hazal Kaya Behzat Ç. ile Geri Dönüyor


Adını feriha koydum dizisinden ayrılıp son yaz balkanlar dizisne geçen ve sonra dizisi biten hazal kayanın yeni dizisi merakla bekleniyordu..Başrolünü oynadığı “Son Yaz Balkanlar” reytingleri çok düşük çıktığı için yayından kaldırılan Hazal Kaya, eski dizisi “Behzat Ç.”de konuk oyuncu oldu.

Hazal Kaya dizinin ilk bölümünde Erdal Beşikçioğlu’nun hayat verdiği fenomen karakter Behzat Ç.’nin öldürülen kızı Berna Ç.’yi oynamıştı.

Son yorumlar

sponsorlu baglantılar

data-ad-client="ca-pub-8844673487498982"
data-ad-slot="6052113740">

Kundak