warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

acun kim

Acun Ilıcalı Nasıl Başarılı Oldu

2012 yılı magazinde en çok konuşulan ve haberi yapılan isim Acun ılıcalı oldu..Acun ılıcalı yaptığı programları programların reytingleri ve en önemlisi nasıl sıfırdan bu noktaya kadar gelip başarılı ve zengin oldu? bu sorulara yanıt veren acun ılıcalı başarı sırrını anlattı..

Beynimde Pollyanna vitesi var!

2012’nin sonuna geldik. Bu, son pazar röportajı. Başarılı olmuş biriyle röportaj yapmak istedim. Kimsenin itiraz edemeyeceği kadar başarılı. Seversiniz, sevmezsiniz ama başarısını tartışamazsınız: Acun Ilıcalı.

Acun Ilıcalı Nasıl Başarılı Oldu


Televizyon Fenomeni Acun ılıcalı'nın hayatı ve nasıl bu duruma geldiği hep merak edilmiştir..Yaptığı programlarla reyting rekorları kıran gençlerin ve ünlü olmak isteyenlerin acun abisi olan acun ılıcalı aslında içindeki dünyayı hayatına yansıtan bir kişi..İşte kendi ağzından anlattıkları ile acun ılıcalının hayatı..

Dünyayı gezen yabancı birçok ünlüyü Türkiye'ye getirten Aşağıdaki yazdıklarımı bir seminerinde kendi anlattı, aynen aktarıyorum. Sürç-i lisan ettiysem affola.
36 yaşında vergi rekortmenleri arasına giren Acun;

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar