warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

anıl tetik hangi dizide oynayacak

Anıl Tetik'in Dizisi Belli OLdu


Survivor 2012 ünlüler gönüllüler yarışmasına katılıp 1 gece de ünlü olan anıl Tetik oyunculuk yapmak istedigini ve bir çok yapımdan teklif geldigini açıklamıştı..

Hayranları anılın hangi dizide rol alacagını merakla beklerken Anıl ilk defa oyunculuk deneyimi yaşadıgı alemin kıralı dizisinde boy gösterecek..

Survivor Anıl Hangi Dizide Oynayacak

Survivor 2012 ünlüler gönüllüler yarışmasına son anda katılıp 1 gecede ünlü olan anıl tetik i önümüzdeki sezon bir dizide görürseniz şaşırmayın..survivorda verdigi röportajlarında oyuncu olmak istedigini dile getiren anıl survivordan sonrada ben bir dizide yer almak istiyorum diyerek istegini yeniledi

Survivorda bir çok destekçi ve takipçi elde eden genç motorcu anıl tetik bu sezon bir dizide başrolde oynayabilir..acun medya nın destegi ile biryerlere gelecegini de vurgulayan anıl yapımcılara mesaj gönderiyor..işte yarışma bittikten sonra anılın söyledikleri

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar