warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

survivor gönüllüler

Survivor 2012 yarışmasına gönüllü katılan kişiler

Survivor 4 Mayıs 2014 Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor Türkiye 2014 ünlüler gönüllüler yarışmasında birleşme partisi geçen hafta yapıldı..birleşmeye 4 kişi giren gönüllüler takımı ünlülerden 2 kişinin takıma gelmesiyle yeniden 6 kişi oldu

bu haftaya takımlar 6 şar kişi olarak başladılar..bu hafta bu eşitlik bozulacak..dokunulmazlık oyununda kaybeden takım bir kişiye veda edecek

Ödül oyununda ezici bir galibiyet alan ünlüler takımı dokunulmazlık oyununda da kazanırsa takım içinde dagılma yaşayan gönüllüler eleme stresi ile iyice gruplaşıp dagılacak

Survivor Birleşme Ünlüler Adasında

Survivor ünlüler gönüllüler yarışmacıları 6 mayıs 2012 pazar gün ludacris konseri ile yapılan birleşme partisi sonrasında tek adada toplandı

Gönüllüler adalarından ayrılırken evlerini ateşe verdiler..ünlüler ise adalarından ayrılmadı..gönüllüler ünlüer adasına geldi ve birleşme ünlüler adasında oldu

Gönüllüler hemen işe başladı ve adada ateş yakarak düzen kurmaya başladılar..adadaki barakayı tek başına kısa sürede elden gecirip güçlendiren survivorın en güçlü ve en çalışkan ismi hasan oldu..

5.Hafta İlk Ödül oyununu Kim Kazandı

Survivor ünlüler gönüllüler 5. hafta ilk ödül oyunu 14 nisan cumartesi günü oynanıyor..

Ada da artık açlık had safhada..bu hafta oynanan ilk ödül oyunu bu zorlu sartlarda kondisyonları düşük olan yarışmacıları oldukca zorlayacak..engelleri atlayarak engellerin altından gecrek oynanılan ödül oyununda güzel olan ise, açlıktan dökülen yarışmacıları sevincten ucuran ödül..

Ünlüler Gönüllüler Su Maçını Ünlüler kazandı

1 nisan pazar akşamı yayınlanan survivor 2012 de 3.haftanın 2.ödül oyunu oynandı.

cumartesi gün ünlüler ve gönüllüler arasında çift kale futbol maçı oynanmış kıyasıya mücadele de gülen taraf ünlüler olmuştu..peynr ve salam lı ekmek arası sandvçlerini afiyetle yediler..

Pazar gün ki haftanın 2.ödül oyunu da su içinde basket maçıydı..su içindeki platform üzerinde 1 kişinin kaleci oldugu maçta yarışmacılar suya atlayarak kaleye gol atmaya çalıştı..

Gönüllüler Hayim in Doğum Gününü Nasıl Kutladı


2012 survivor ünlüler gönüllüler yarışması her hafta süprizlerle karşımıza çıkıyor..

2.hafta pazar akşamı yayınlanan bölümde gönüllülerin şandı yaver gitmedi ve pizza ödülü olan yarışmayı kaybettiler..

Moralleri bozulsada ekip arkadaşları hayim in doğum gününü unutmadılar..adada pasta ve mum olmadıgı için timsali pasta üzerine hayim yazıp agaç dallarından mum yaptılar..

Şüphesizki hayimin hayatında ki en ilginç ve aç geçirdiği doğum günü oldu ..

1. Hafta Hangi yarışmalar Yapıldı

Dominik cumhuriyetinde ünlüler ve gönüllüler arasında yapılan survivor da İlk hafta ilk yarışmalar yiyecek ve ateş ödüllü yarışmalar oldu kazanan gönüllüler oldu..
Sonraki ödül oyunda da ödül,balık tutmak için olta takımları idi..yine gönüllüler kazandı..

ilk hafta 2 grup adasına 3 ödül oyunu 1 dokunulmazlık sembolü oyunu oynandı..ünlüler sadece dokunulmazlıkta başarılı oldu..sembol
alp kırşana gitti

yarışmanın 2.haftasında yine yarışmalar yapılacak..artık adada zor mücadele başlıyor..
bunlardan en önemlisi de dokunulmazlık ödülü olan yarışma..

Gönüllüler İlk Hafta Kimi Eledi


Gönüllüler 9 ünlüler 7 kişi olunca arada sayı adaleti için gönüllülerden birinin ünlüler adasına gönderilmesi gerekiyor..

Gönüllüler arasında ypılan oylamada begüm ve anıl 3 er oy aldı..sonucu ünlüler belirledi ve kendileri için faydalı olacagını düşündügü için anılı seçtiler..

Anıl artık survivorda ünlüler takımında yarışmaya devam edecek.
Kısa sürede survivora katılan anıl 1 günde ünlü oldu diyebiliriz şimdiden..

Gönüllülerden Ünlüler Adasına Kim Gidecek

Gönüllüler 9 ünlüler 7 kişi olarak survivora başladı..

Gönüllülerin ünlülerden fazla olması sebebiyle içlerinden biri ünlüler adasına geçecek..gönüllüler arasında yapılacak oylama sonucu verilecek kararda 2 kişi 3 oy alınca sonucu ünlüler belirledi..

Ünlüler adasına gönüllüler arasından anıl gidiyor..

Survivor kimler katılacak

Survivor kimler katılacak

Survivor 2012 Ne Zaman Başlıyor, Survivor 2012 Kimler Katılacak 9.03.2012.
Survivor 2012 Zaman Başlıyor,Kimler Katılacak,Hangi ünlüler katılacak,faragmanı izle.ünlüler,gönüllüler

Survivor 2012 9 mart 2012 başlanacağı açıklanmıştır,ünlülerden ise mustafa topaloğlu,alp kırşan ve yok böyle danstan almedia nın katılması kesin gözüküyor.

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012 Ne Zaman Başlıyor.
Survivor’a katılacak ünlüleri açıkladı

Mustafa Topaloğlu Kimdir

Nez Kimdir

Doğuş Kimdir

Merve Büyüksaraç Kimdir

Almeda Abazi Kimdir

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar