warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

alp kırşan nereli

Alp Kırşanın Survivor Öncesi Özel Röportajı

Alp kırşan survivora gitmeden önce Habertürk’ten Helin Avşar’a röportaj vermişti..röportajında özel yanlarını ve özel hayatını anlatan alp kırşan ada öncesi neler söyledi..

Helin avşarın yazısı "Alp Kırşan, renkli, neşeli, hareketli bir adam. Hani annelerin “kurtlu” dediği tiplerden. “Peki gerçek hayatında nasıl acaba” diye düşündüğüm olmuştu ama bir türlü kendisine soramamıştım. Survivor ‘a katılmasını vesile edip buluştuk. İşte Türkiye ‘nin “Jim Carrey”sinden aldığım yanıtlar…

Hiperaktifsin, bu durum başına iş açtı mı?

Survivor Alp Kırşan'ın Özel Hayatı


Survivor 2012 ünlüler gönüllüler yarışmasına katılan Alp kırşan yarışmanın favori isimlerinden ve en çok hayran kitlesi olan yarışmacılardan biri..

Ayrıca 2012 survivor ın en komik ismi de alp kırşan..Dünyada ünlü komedyen jim carrey e benzerligi ile dikkat çeken Alp kırşan Türkiyenin Jim carrey i lakabınıda taşıyor..

Survivor Alp Kırşan Kimdir


Survivor 2012 ünlüler gönüllüler yarışmasına katılan 33 yaşındaki Alp Kırşan 1979 yılında İstanbul'da doğdu. Alp Kırşan manken, dizi ve sinema oyuncusudur. 2000 yılında Best Model of Turkey yarışmasında 1. olmuştur.

Best Model of World yarışmasında da 3. olan Alp Kırşan 2007’de Yasemin Yalçın Tiyatrosu’nda Oyunun Oyunu oyunuyla profesyonel olmuştur. İlk kez Sabah Şekerleri programında sunucu olarak, Özlem Yıldız’ın partneri olarak kamera karşısına geçmiştir. Ayrıca Jim Carey'e benzerliğiyle de tanınır.

sponsorlu baglantılar

Son yorumlar