warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

2013 survivor ünlüler

Nez Survivor 2013'e Neden Katılmadı

survivor 2012 ünlüler gönüllüler kadrosunda ünlüler grubunda olan fakat sonrasında survivora gitmeyen nez bu sene de survivora katılmadı..Albüm çalışmasını bitirdiğini söyleyen Nez, “Albüm bitti. Lansmanı nisan ayında Joly Joker’de olacak. İlk defa bir grupla sahneye çıkacağım. Çok heyecanlıyım” dedi.

Geçen sene Survivor yarışmasından son anda çekilen Nez, “Bu sene içinde teklif geleceği söylendi. Ama şu ana kadar kimseden teklif gelmedi. Zaten ben gitmem, çünkü albümüm yeni bittiği için bir yere gidemem” diye konuştu.

Eski Futbolcu Ümit Karan Survivora Katıldı


Panama da çekilecek 2013 ünlüler gönüllüler survivor yarışması için öncelikle isimleri kesinleşen ünlüler listesi açıklanmaya başladı..

Acun ılıcalı ilk olarak haberturk yazarı gazeteci Nazenin tokuşoğlu ve fetih 1453 filmi ile ünlenen oyuncu Cengiz Coşkunun isimlerini açıklamıştı survivor 2013 ünlüler listesinde..

Geçtiğimiz hafta 2 önemli ismi daha açıklayan acunn ılıcalı ünlüler kadrosunu renkli ve farklı meslek gruplarından oluşturmuş anlaşılan..

Survivor Haftalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Son yorumlar

Kundak | Dantel | Kadin | Mhrs | Bilim